Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

PM SILESIA

Królowej Jadwigi 21/6 Dąbrowa Górnicza

Mapa

733 234...

733 234 780

biuro nieczynne

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, rynek pierwotny

Chcesz sprzedać nieruchomość?

34

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia PM SILESIA

Filtruj

565 000 zł40 m² 14 125 zł/m²

Sławomir Hryciuk

Sławomir Hryciuk

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! 571 080 269 Na sprzedaż pięknie...

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł876 m² 410,96 zł/m²

Sławomir Hryciuk

Sławomir Hryciuk

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na...

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł7 044 m² 130,61 zł/m²

Sławomir Hryciuk

Sławomir Hryciuk

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka pod rezydencję - Oleśniczka pod Wrocławiem Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i zielonej miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł50,52 m² 4 255,74 zł/m²

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie 2 pokoje po generalnym remoncie |...

Szczegóły ogłoszenia

297 120 zł2 476 m² 120 zł/m²

Sławomir Hryciuk

Sławomir Hryciuk

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł139,10 m² 8 619,70 zł/m²

Sławomir Hryciuk

Sławomir Hryciuk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! 571 080 269 oferta na...

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 197 m² 417,71 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

To nie jest gotowa nieruchomość z działką. Budujemy dom na działce klienta (możemy też pomóc ją znaleźć). Twój własny dom w górach - bez...

Szczegóły ogłoszenia

228 436 zł1 196 m² 191 zł/m²

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pełna opieka prawna Bezpłatny doradca kredytowy Zniżki na taksie notarialnej Pakiet zniżek do Leroy Merlin Na sprzedaż działka zlokalizowana pomiędzy...

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł54,67 m² 4 481,43 zł/m²

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! 602 234 786 Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

263 970 zł1 257 m² 210 zł/m²

Sławomir Hryciuk

Sławomir Hryciuk

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł82,99 m² 5 049 zł/m²

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! 602 234 786 Zapraszamy do...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

To nie jest gotowa nieruchomość z działką. Budujemy dom na działce klienta (możemy też pomóc ją znaleźć). Masz dość miasta, hałasu...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

To nie jest gotowa nieruchomość z działką. Budujemy dom na działce klienta (możemy też pomóc ją znaleźć). Gotowy dom W górach 35 m |...

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kluczowe informacje powierzchnia: 1000 m lokalizacja: zacharzowice cena: 180 000 zł (ok. 180 zł/m ) przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna Negocjujemy...

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł175 m² 3 428,57 zł/m²

Sławomir Hryciuk

Sławomir Hryciuk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:727 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytani Dom, który czeka, by opowiedzieć...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

Sławomir Hryciuk

Sławomir Hryciuk

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! 571 080 269 Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł82,99 m² 5 290 zł/m²

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł215,02 m² 5 576,23 zł/m²

Sławomir Hryciuk

Sławomir Hryciuk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 631 m²

Szczegóły ogłoszenia

264 440 zł1 202 m² 220 zł/m²

Sławomir Hryciuk

Sławomir Hryciuk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

149 500 zł957 m² 156,22 zł/m²

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kluczowe informacje powierzchnia: 957 m lokalizacja: czarków / Wielowieś cena: 149 500 zł (ok. 156 zł/m ) przeznaczenie: zabudowa...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł132,34 m² 10 503 zł/m²

Sławomir Hryciuk

Sławomir Hryciuk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:981 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! 571 080 269 Szukasz...

Szczegóły ogłoszenia

280 800 zł1 560 m² 180 zł/m²

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kluczowe informacje powierzchnia: 1560 m lokalizacja: zacharzowice cena: 280 800 zł (ok. 180 zł/m ) przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna Negocjujemy...

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 000 m² 98 zł/m²

Paweł Mielnik

Paweł Mielnik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kluczowe informacje: powierzchnia: 1000m lokalizacja: trzebień cena: 98 000 zł (ok. 98 zł/m ) przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna Negocjujemy w Twoim...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij